Panasonic CS/CU-E12RKDW оригинал





Кондиционер CS/CU-E12RKDW
Panasonic серії E (Deluxe) - це серія кондиціонерів, що включає в себе всі останні технологічні новинки і відповідає останнім стандартам ефективності та екологічної безпеки.
Споживання енергії інверторною спліт системою Panasonic серії Deluxe знижено майже вдвічі: після досягнення заданої температури кондиціонер починає працювати на мінімальній потужності для запобігання витрат споживання енергії. А завдяки вдосконаленій технології Econavi, яка розпізнає наявність людини в приміщенні, його активність, наявність прямого сонячного світла, споживання електроенергії вдалося скоротити на 65%.
Новітня технологія I-AutoX з системою подвійних жалюзі Aerowings, а також новим алгоритмом роботи компресора P-Tech - дозволяє досягти максимально швидкого охолодження, а також комфорту завдяки «ефекту холодного душу», при якому холодне повітря подається під стелю і далі опускається вниз без « ефекту протягу ».
Оригінальні технології гіперхвильового інвертора і компресора e-scroll забезпечують ще більш досконале і точне інверторне управління з розширеним діапазоном потужності і скороченим споживанням енергії, а також меншим шумом і вібрацією.
Точне і плавне регулювання температури допомагає усунути швидке зниження вологості в приміщенні при підтримці заданої температури.
Вдосконалена система очищення повітря Nanoe-G допомагає позбутися диму, пилку, алергенів і неприємних запахів. Система очищення повітря Nanoe-G дезактивує 99% шкідливих вірусів, бактерій і спор цвілі.
Датчик якості повітря знаходиться в постійному режимі контролю чистоти повітря в кімнаті. При підвищенні ступеня забрудненості повітря автоматично запускається система очищення повітря.
Особливості:
• Функція м'якого осушення Mild Dry
• Рівень звуку внутрішнього блоку 21 дБ + Режим безшумної роботи Quiet
• Режим швидкого охолодження / обігріву Power
• 24-годинний таймер ввімкнення/ вимикання
• Nanoe-G: іонізатор з функцією усунення запахів, алергенів, вірусів, бактерій
• Управління спрямованістю повітряного потоку
• Econavi: датчик активності і світла, економія 65% і комфорт.
• Пульт дистанційного керування з РК-дисплеєм
• Автоматичний дистанційний перезапуск і автоматичне перемикання режимів
• Функція самодіагностики і самоочищення
• Гарний дизайн
• Робота на обігрів до -15С
• Теплообмінник Blue Fin з антикорозійним покриттям
• Гарантія на компресор 5 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Страна производитель | Малайзия |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание, Настройка, Установка |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 5000 Вт |
| Мощность охлаждения | 4400 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Поток воздуха | 600 куб. м/час |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Количество режимов работы | 7 |
| Количество скоростей работы вентилятора | 2 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Производительность осушения | 28 л./сутки |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Уровень шума | 22 дБ |
| Фильтр | Угольный фильтр, Катехиновый фильтр |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 24 кг |
| Высота внешнего блока | 299 мм |
| Глубина внешнего блока | 619 мм |
| Ширина внешнего блока | 824 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 9 кг |
| Высота внутреннего блока | 236 мм |
| Глубина внутреннего блока | 296 мм |
| Ширина внутреннего блока | 870 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 5000 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 4400 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 29 555 ₴

