Panasonic CS/CU-Z71TKEW оригинал




Кондиционер CS/CU-Z71TKEW
Кондиціонер Panasonic серії Z Etherea має поліпшений датчик Econavi і нову систему очищення повітря Nanoe, а також, високу ефективність.
Даний кондиціонер створює комфорт і очищує повітря в приміщенні, і все це поєднано з сучасним дизайном.
Кондиціонер оснащений вбудованим сенсором людської активності і новою технологією виявлення сонячного світла, що дозволяє краще регулювати потужність та економити енергію в будь-який час.
Econavi оптимізує орієнтацію повітряного потоку та обсягу згідно з присутністю людини, а також зменшує потужність охолодження автоматично, якщо відсутнє/менше сонячного світла. З Econavi економія енергії додатково складає до 38%.
Крім того, в даному кондиціонері наявна революційна система очищення повітря Nanoe, що допомагає видалити і деактивувати 99% бактерій, вірусів й стримувати ріст цвілі як в повітрі, яким Ви дихаєте, так й на поверхнях одягу, ковдр, коврів, тощо.
Кондиціонер представлений у двох різних кольорах: білий матовий (серія Z) і срібний матовий, імітація «нешліфованого алюмінію» (серія XZ).
Крім цього, в системі використовується новий екологічно безпечний та високоефективний для озонового шару фреон R32. Кондиціонер працює в режимах: обігрів, охолодження, осушення та вентиляція.
Основні характеристики Panasonic CS/CU XZ Etherea:
• Висока якість виготовлення.
• Інвертор+
• Система економії ECONAVI.
• Система очищення повітря NANOE.
• Система подвійних повітряних крильчаток AEROWINGS.
• Індивідуальне керування повітряним потоком.
• Якісний роторний компресор R2.
• Низький рівень шуму (лише 19 дБА).
• Найвищий клас енергоефективності - A++ та A+++
• Стабільна робота при низькій температурі - 15 ° С.
• Режими - охолодження, опалення та осушення.
• Фреон R32 - новий озонобезпечний фреон.
• 5 років гарантії на компресор.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Страна производитель | Малайзия |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Автоматический режим работы | Да |
| Вес внешнего блока | 36 кг |
| Вес внутреннего блока | 15 кг |
| Высота внешнего блока | 299 мм |
| Высота внутреннего блока | 236 мм |
| Глубина внешнего блока | 619 мм |
| Глубина внутреннего блока | 296 мм |
| Датчик присутствия | Нет |
| Дисплей | Да |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание, Настройка |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Количество режимов работы | 7 |
| Количество скоростей работы вентилятора | 2 |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 |
| Максимальная температура | 43 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 |
| Минимальная температура | -15 |
| Мощность обогрева | 8000 |
| Мощность охлаждения | 7000 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Ночной режим работы | Да |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Поток воздуха | 1200 м.куб |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 8000 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 7000 Вт |
| Производительность осушения | 48 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 71 |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип управления | Электронное |
| Уровень шума | 30 дБ |
| Фильтр | Угольный фильтр, Катехиновый фильтр |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Частота | 50 GHz |
| Ширина внешнего блока | 824 мм |
| Ширина внутреннего блока | 870 мм |
- Цена: 88 668 ₴

