Поговоримо про особливості розміщення систем кондиціонування

Підходити до вибору місця для монтажу кондиціонера слід з такою ж увагою, як і до вибору його марки і моделі. Розміщений у невідповідному місці, він може створити купу непередбачених обставин, а якщо потім вам доведеться здійснити демонтаж приладу то погодьтеся, що цей процес досить неприємний і до всього іншого пов'язаний з непотрібними витратами. А саме головне треба знати про всіх теплопритоках в приміщенні, а наша схема допоможе вам врахувати їх і правильно вибрати потрібне місце для кондиціонера.
Починаючи встановлення системи кондиціонування, слід взяти до уваги наступне:
- виключити напрямок холодного повітряного потоку на робочий простір кімнати і спальне місце, так як ви ризикуєте тим, що можете серйозно застудитися;
- мінімальна дистанція між внутрішнім і зовнішнім агрегатами спліта, дозволить досягти більш ефективної роботи приладу забезпечивши таким чином мінімум енерговитрат;
- допустимий зазор від стелі до внутрішнього агрегату —мінімум 10 сантиметрів, а між шафою і спліт самий мінімальний - 80 сантиметрів. Останній зазор слід обов'язково врахувати, так як при роботі приладу вся пил скупчилася на шафі буде здуватися на підлогу.
- відстань між блоком і меблями має становити не менше 3 метрів;
- не слід розміщувати кондиціонер близько до нагрівальних приладів;
- перешкоди на шляху охолодженого потоку повітря неприпустимі: будь то фіранки, антресолі, або меблі, тощо.
Перешкоди на шляху повітряного потоку призводять до неправильної циркуляції і погіршення повітрообміну.
Встановлюючи спліт в спальні необхідно врахувати деякі фактори, виключити які не вдасться. Давайте разом розглянемо можливі варіанти, визначимо їх плюси і мінуси.
1-й варіант установки - над ліжком:
Абсолютно не прийнятний — встановлювати кондиціонер необхідно як можна далі від ліжка. Якщо ж у спальній кімнаті його повісити нікуди і єдиний варіант тільки над ліжком, в такому разі, краще додайте його над головою, тоді потоки повітря попрямують прямо до вас в ноги.
2-й варіант - навпроти ліжка: На наш погляд, таке розміщення не зовсім вдало, так як повітряні потоки, що виникають в процесі кондиціонування рухаючись до стіни навпаки, відштовхуються від неї і потрапляють прямо на сплячих, безумовно, ми тут отримуємо дискомфортне і здорову обстановку.
3-й варіант - над дверима. Ось це, мабуть, саме правильне рішення, по-перше, кондиціонер розташований в непримітному місці не буде псувати інтер'єр і не буде помітний входять в спальню людьми, а по-друге раптом ми зважимося на перестановку, купимо високий шафа, захочемо змінити інтер'єр, він ніяк не завадить нам.І ще варто сказати про один, мабуть, найважливіший переваги такого розміщення: сучасні кондиціонери дуже «чутливі» - укомплектовані датчиками температури. Якщо ми не закриємо двері спальні то, природно, потрібна температура простору, вийде через неї, але в цьому випадку все буде під контролем - блоки системи, оснащені датчиками відразу ж почнуть працювати і не будуть "чекати" поки спальня нагріється або охолоне.
Лише Одна негативна сторона такого способу розміщення – довга траса між двома агрегатами, що безумовно позначитися на ефективності роботи системи, так і на вартості монтажу - при збільшенні траси (відстані).
4 варіант - навпроти дверей:.
Розміщений у спальні внутрішній блок зобов'язаний бути непомітним і ідеально вписатися в інтер'єр, тому не радимо розміщувати його навпроти входу в кімнату, тому що відкриваючи двері, Ви відразу упретеся в нього поглядом.
5-й варіант - біля вікна:
Позитивні сторони такого монтажу, які не можна оскаржити – це близькість до теплопритокам (вікон) і дуже коротка траса (в даному випадку блоки всіх розташовуються ближче одна до одної). Єдиний мінус: треба відмовитися від красивих штори з ламбрекенами. Найбільше, що можна дозволити поряд з приладом, – тоненька фіранка, яку теж все одно доведеться відсовувати в процесі роботи системи. Таким чином монтаж системи може поставити перед нами дилему, де доводиться зробити вибір або комфорт і практичність, а найголовніше, що краще для нашого здоров'я. Погодимося, що рішення не з легких, але в будь-якому разі бажаємо вам вдалої покупки і задоволення від придбання.
І в кінці нашої теми хочемо Вам нагадати, що підбираючи спліт-системи для спальні ви звичайно ж повинні враховувати квадратні метри приміщення. Спальні, як правило, невеликі за площею тому виходячи з потужності (холодопродуктивності) сміливо беріть 7-ку, вона цілком впорається з охолодженням і обігрівом на квадратуру спальної кімнати. Заходьте в наш магазин, подана у ньому лінійка моделей міні-спліт систем від Cooper Hunter and чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні, купуючи Cooper Hunter and ви отримаєте масу задоволення і комфорту, забудете про вуличному шумі і поринете в океан свіжого повітря.
- Дізнайтесь все про ціни на кондиціонери Osaka у Старокостянтинові! У нашій статті ми розглянули, скільки коштує встановлення та покупка кондиціонера, які фактори впливають на вартість, а також як вибрати варіант для вашого будинку чи офісу. Корисні поради та актуальна інформація допоможуть вам зробити правильний вибір!
- Цікаво, скільки коштує кондиціонер у Кам'янці-Подільському? У нашій статті – усе про ціну кондиціонера Osaka: економія до 30%, обігрів при нагріві -15°C, тиша та чисте повітря. Встигніть купити зі знижкою 15% – комфорт за доступною вартістю чекає на вас!