MSZ-LN35VGR/MUZ-LN35VG R32 wi-fi




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер MSZ-LN35VGR/MUZ-LN35VG inverter A+++
| Внутрішній блок (ББ) | MSZ-LN35VGR | ||
| Зовнішній блок (Б) | MUZ-LN35VG | ||
| Електроживлення | 220–240 B, 1 фаза, 50 Гц | ||
| Охолодження | Продуктивність (мін.-макс.) | кВт | 3,5 (0,8 - 4,0) |
| Споживана потужність | кВт | 0,820 | |
| Сезонна енергоефективність SEER | 9,5 (A+++) | ||
| Рівень звукового тиску ВБ | дБ(А) | 19-24-29-36-43 | |
| Рівень звукової потужності ВБ | дБ(А) | 58 | |
| Рівень звукового тиску НБ | дБ(А) | 49 | |
| Рівень звукової потужності НБ | дБ(А) | 61 | |
| Витрата повітря ВБ | м3/год | 258-768 | |
| Нагрівання | Продуктивність (мін.-макс.) | кВт | 4,0 (1,0 - 6,3) |
| Споживана потужність | кВт | 0,800 | |
| Сезонна енергоефективність SCOP | 5,1 (A+++) | ||
| Рівень звукового тиску ВБ | дБ(А) | 19-24-29-36-45 | |
| Рівень звукового тиску НБ | дБ(А) | 50 | |
| Витрата повітря ВБ | м3/год | 258-822 | |
| Максимальний робочий струм | А | 9,9 | |
| Діаметр труб | рідина | мм (дюйм) | 6,35 (1/4) |
| газ | мм (дюйм) | 9,52 (3/8) | |
| Фреонопровід між блоками | довжина | м | 20 |
| перепад висот | м | 12 | |
| Гарантований діапазон зовнішніх температур | охолодження | °С | –10 ~ +46ºC по сухому термометру |
| нагрівання | °С | — 15 ~ +24oC за вологим термометром (–20 1 ~ +24oC за вологим термометром | |
| Завод (країна) | MITSUBISHI ELECTRIC CONSUMER PRODUCTS (THAILAND) CO., LTD (Таиланд) | ||
| Внутрішній блок | Споживана потужність | Вт | 29 |
| Розміри Ш×Г×В | мм | 890×233×307 (+34) | |
| Вага | кг | 15,5 | |
| Зовнішній блок | Розміри Ш×Г×В | мм | 800×285×550 |
| Вага | кг | 35 | |
| Заводська заправка фреона R32 (7 м) | кг | 1.0 | |
Кондиціонер настінний MSZ-LN35VGR/MUZ-LN35VG R32
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Установка, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 35 кг |
| Вага внутрішнього блока | 15 кг |
| Висота зовнішнього блока | 550 мм |
| Висота внутрішнього блока | 307 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 285 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 233 мм |
| Датчик присутності | Так |
| Захист від замерзання | Да |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 |
| Максимальна температура | 46 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 |
| Мінімальна температура | 1 |
| Потужність обігріву | 4000 |
| Потужність охолодження | 3500 |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Нічний режим роботи | Да |
| Охолоджувальна здатність | 12000 BTU/год |
| Потік повітря | 768 м.куб |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 820 Вт |
| Продуктивність осушення | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим припливної вентиляції | Немає |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 35 |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Да |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Фільтр | Плазмовий фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Да |
| Частота | 50 GHz |
| Ширина зовнішнього блока | 800 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 890 мм |
- Ціна: 31 039 ₴

