RAS-167SKV-E7/RAS-167SAV-E5




Кондиціонер RAS-167SKV-E7/RAS-167SAV-E5 оригінал
Спліт-системи Toshiba серія Avant випускаються на заводі Toshiba Carrier Corporation в Таїланді, виробляє не тільки більшість спліт-систем Toshiba, але й багато блоків напівпромислових кондиціонерів і VRF-систем. Завод TCTC має сертифікат якості ISO 9001: 2000. Усі комплектуючі проходять ретельну перевірку, що забезпечує високу якість і мінімальний відсоток відмов кондиціонерів. Тестуються електричні компоненти, корпуси компресора, робочі колеса вентиляторів і навіть паковання кожного кондиціонера.
Головна перевага нової серії кондиціонерів — сучасна інверторна технологія. Інвертор — це одночасно і вигідно, і зручно:
До речі, саме корпорація Toshiba винайшла побутовий кондиціонер і вивела його на ринок на початку 80-х.
- Інвертор плавно регулює потужність кондиціонера, вібрація й шум набагато знижені. У разі невеликого навантаження — вночі або в несмачний день — кондиціонер працює практично безшумно.
- Найвищий клас А енергетичної ефективності в режимах обігріву та охолодження. Кондиціонер споживає всього 550 Вт, а в економічному режимі — від 200 Вт!
- Звичайний кондиціонер часто вмикається/вимкнеться для підтримки температури, зношуючись під час запуску. Інверторний кондиціонер працює безперервно, тому його надійність і термін експлуатації набагато вищі.
- Спліт-система Toshiba серії Avant розроблена для країн Європи з їхніми високими вимогами до якості та безпеки. Вентилятор внутрішнього блока захищений решіткою, пластик не деформується й не змінює колір довгі роки, кондиціонер здатний працювати взимку за температур до -15 °C
- У серії Avant є система самоочищення, яка перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику, запобігаючи утворенню цвілі всередині кондиціонера. неприємний запах і наліт цвілі ніколи не утворюються у внутрішньому блоці спліт-системи Toshiba з функцією самоочищення. Коли спліт-систему вимкнути, вентилятор внутрішнього блока працює ще 20 хвилин і повністю висушує теплообмінник, а потім вимикається автоматично.
Водночас кондиціонер обладнаний усіма режимами та функціями, які більшість споживачів очікує від побутового кондиціонера:
- охолодження;
- обігрівання;
- вентиляція
- осушення
- зменшення вологості без зміни температури;
- режим підвищеної потужності HI POWER для швидкого охолодження або обігрівання;
- режим заощадження електроенергії ECO;
-
таймер для автоматичного вимкнення кондиціонера.
Побутова настінна спліт-система
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 32 кг |
| Вага внутрішнього блока | 14 кг |
| Висота зовнішнього блока | 290 мм |
| Висота внутрішнього блока | 205 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 550 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 275 мм |
| Датчик присутності | Немає |
| Дисплей | Так |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Захист від замерзання | Да |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 |
| Максимальна температура | 46 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 |
| Мінімальна температура | -15 |
| Потужність обігріву | 5200 |
| Потужність охолодження | 4400 |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Нічний режим роботи | Да |
| Охолоджувальна здатність | 16000 BTU/год |
| Потік повітря | 765 м.куб |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 5200 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 4400 Вт |
| Продуктивність осушення | 32 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим припливної вентиляції | Немає |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 52 |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Да |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Фільтр | Вугільний фільтр, Катехіновий фільтр |
| Функція іонізації | Немає |
| Функція пам'яті | Да |
| Частота | 50 GHz |
| Ширина зовнішнього блока | 780 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 790 мм |
- Ціна: 23 956 ₴

