Кондиціонер OSAKA ST-07HH Elite (on/off) до 20 м²
Топ продаж
-32%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний кондиціонер Osaka ST-07HH Elite (КЛ22141591)
Зверніть увагу: перед купівлею рекомендуємо уточнити наявність товару.
Основні режими роботи кондиціонера Osaka
- Охолодження приміщення у спекотну погоду
- Обігрів кімнати у міжсезоння
- Вентиляція повітря
- Осушення повітря при підвищеній вологості
Переваги спліт-системи Osaka ST-07HH Elite
- Надійний роторний компресор Toshiba
- Сучасний LED-дисплей на внутрішньому блоці
- Автоматичне коливання жалюзі (AUTOSWING)
- Нічний режим для комфортного сну
- Режим Turbo для швидкого охолодження
- Функція автоперезапуску
- Самодіагностика системи
- Таймер увімкнення та вимкнення
Технічні характеристики кондиціонера Osaka ST-07HH Elite
- Площа обслуговування: до 20 м²
- Холодопродуктивність: 2.05 кВт
- Теплопродуктивність: 2.20 кВт
- Споживана потужність (охолодження): 0.63 кВт
- Споживана потужність (обігрів): 0.63 кВт
- Тип холодоагенту: R410A
- Клас енергоефективності: A
Розміри та вага
- Внутрішній блок: 690 × 283 × 199 мм
- Зовнішній блок: 665 × 420 × 280 мм
- Вага внутрішнього блоку: 6 кг
- Вага зовнішнього блоку: 20 кг
Температурний діапазон роботи
- Обігрів: від −7°C до +43°C
- Охолодження: стандартний робочий режим
Популярні моделі кондиціонерів Osaka
Категорії кондиціонерів Osaka
Часті запитання
Який кондиціонер Osaka підходить для квартири?Для стандартної кімнати найчастіше обирають моделі 07 або 09, які розраховані на площу до 30 м².
Чи економний кондиціонер Osaka?Кондиціонери Osaka мають клас енергоефективності A та споживають мінімум електроенергії.
Чи можна використовувати кондиціонер Osaka для обігріву?Так, модель ST-07HH Elite працює у режимі обігріву при температурі до −7°C.
Купити кондиціонер OSAKA ST-07HH Elite (on/off)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 420 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2200 Вт |
| Потужність охолодження | 2050 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Звичайний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 12 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Вугільний фільтр |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 24 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 10 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 630 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 630 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 283 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 690 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 199 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 6 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 420 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 665 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 280 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність у режимі охолодження, Вт | 630 |
| Номінальна споживана потужність у режимі обігріву, Вт | 630 |
| Максимальна споживана потужність у режимі охолодження, Вт | 1100 |
| Максимальна споживана потужність у режимі обігріву, Вт | 1100 |
| Номінальна сила струму в режимі охолодження, А | 2,8 |
| Номінальна сила струму в режимі обігріву, А | 2,8 |
| Максимальний вхідний струм у режимі охолодження, А | 5,2 |
| Максимальний вхідний струм у режимі обігріву, А | 5,2 |
| Мінімальний вхідний струм у режимі охолодження, А | 1,2 |
| Мінімальний вхідний струм у режимі обігріву, А | 1,2 |
| Мінімальна споживана потужність у режимі охолодження, Вт | 240 |
| Мінімальна споживана потужність у режимі обігріву, Вт | 240 |
| Параметри підключення до мережі | |
| Діаметр мідної труби на газ, дюйм | 3/8'' |
| Діаметр мідної труби на рідину, дюйм | 1/4'' |
| Дренажна труба діаметр, мм | 16 |
| Електрокабель, Діаметр x К-во | 1.5x4 |
| Мережа | 220-240V~/50Hz/1P |
| Користувальницькі характеристики | |
| Авторестарт | Да |
| Прихований дисплей на внутрішньому блоці | Да |
| Клас енергоефективності, охолодження/обігрівання | A / A |
| Авторозморожування | Да |
| Автоматичні жалюзі | Да |
| Автозахист компресора (пауза-затримка пуску) | Да |
| Самоочищення, осушення | Да |
| Турбо, Сон, Таймер, Еко | Да |
| Фільтр тонкого очищення | Да |
| Антикорозійне покриття зовнішнього блока | Да |
| Діапазон можливостей роботи зовнішнього блока за температури навколишнього повітря від...до (на нагрівання/на охолодження), Градус С | -7...+28 / +16...+43 |
| Комплектація | |
| Внутрішній блок | Да |
| Зовнішній блок | Да |
| Пульт Ду | Да |
| Заправка фреону в системі | Да |
| Вага фреону в системі, g | 400 |
| Компресор | Toshiba |
| Гарантійний талон | Да |
| Виробник зберігає за собою право змінювати комплектацію | Да |
- Ціна: 10 619 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання виробника


