Кондиціонер CLAIR 24A Neolux (інвертор) 80 м² до -25°C
Топ продаж





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер настінний CLAIR 24A Neolux (ГД79448417)
Зверніть увагу: перед купівлею обов’язково телефонуйте та уточнюйте наявність!
Основні функції роботи настінного кондиціонера:
- охолодження, обігрів, вентиляція та осушення повітря.
Особливості:
- корпус зовнішнього блоку та теплообмінник покриті антикорозійним складом, що захищає від впливу несприятливих атмосферних явищ і зовнішнього агресивного середовища.
- інверторний двигун забезпечує інтелектуальну роботу побутового кондиціонера та мінімізує витрати електроенергії.
Функції та можливості:
- Автоматичне коливання вертикальних жалюзі, регульований повітряний потік, зміна швидкості вентилятора, LED - дисплей.
- Функція AUTOSWING для автоматичного коливання заслінок, режими «Сон», «Турбо».
- Озонозберігаючий холодоагент R32, таймер, автоперезапуск, самодіагностика з відображенням помилок.
- Нічний режим для комфортного сну, стильний дизайн внутрішнього блоку.
- Self-Cleaning: видалення мікробів та бактерій методом виморажування, очищення випарника до 99,9%.
- Autimatic Mode: забезпечує автоматичне увімкнення оптимального режиму побутового кондиціонера відповідно до кімнатної температури.
- Самоочищення, інтелектуальне розморожування, антихолодне повітря.
- Захисна кришка на фітинги, двосторонній дренаж.
- Просушування теплообмінника.
- Підігрів піддону зовнішнього блоку.
- I Feel: визначення температури.
Технічні параметри:
- Холодопродуктивність: 7.2 кВт.
- Теплопродуктивність: 7.2 кВт.
- Споживана потужність при охолодженні: 2.2 кВт.
- Споживана потужність при обігріві: 2.2 кВт.
- Діаметр трубопроводів: для газу 5/8 дюйма, для рідини 1/4 дюйма.
Розміри (Ш x В x Г):
- Внутрішній блок: 1132 × 330 × 232 мм.
- Зовнішній блок: 890 × 695 × 319 мм.
- Вага (без упаковки): внутрішній блок – 14 кг, зовнішній блок – 39 кг.
Енергоефективність: клас А+++.
Температурний діапазон:
- Обігрів: від -25°C до +52°C.
- Охолодження: стандартний діапазон.
Надійний інверторний компресор Sanyo.
Гарантія: 3 роки від виробника.
Якщо ви плануєте купити кондиціонер CLAIR 24A Neolux для дому або офісу — рекомендуємо купити одразу 2 одиниці! У такому разі ви отримуєте вигіднішу ціну + безкоштовну доставку. Це найкраще та найвигідніше рішення для кількох кімнат або різних приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clair |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 80 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1300 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7200 Вт |
| Потужність охолодження | 7200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 12 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Вугільний фільтр |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 74.4 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 52 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2200 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2200 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 330 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1132 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 232 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 695 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 319 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 39 кг |
- Ціна: 45 622 ₴
- Спосіб упаковки: Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт Дк, Документація.






