Кондиціонер Osaka STVP-09HH3 до -30°C Wi-Fi



Кондиціонер наcтінний Osaka STVP-09HH3 (КБ18224419)
- Гріє навіть у сильний мороз до -30°C;
- Охолоджує невеликі приміщення до 30 м² за лічені хвилини;
- Інвертор економить електроенергію до 40%;
- Керування кондиціонером зі смартфону через Wi-Fi.
Зверніть увагу, уточнюйте наявність перед покупкою!
Основні режими роботи побутового настінного кондиціонера:
- охолодження;
- обігрів;
- вентиляція;
- осушення.
Функції Osaka STVP-09HH3:
Качання вертикальних направляючих жалюзі;
Регулюючий повітряний потік;
Автоматична швидкість багатошвидкісного вентилятора;
Сучасний LED - дисплей прихованого типу;
Безперервного качання закрилок AUTOSWING;
Сон;
Турбо;
Озонозберігаючий фреон R32;
Таймер;
Низький рівень шуму;
Автоперезапускання;
Самодіагностика з індикацією помилок;
Самоочищення;
Нічний режим;
Вишуканий дизайн внутрішнього блоку;
Індивідуальність стиля конструкції;
Підтримка температури теплого приміщення “+8℃”;
I FEEL;
Корпус внутрішнього блоку має спеціальний отвір для полегшення монтажу та сервiсу;
4D Air Flow;
Сучасний оновленний пульт ДК “Smart Control”;
Тепловий насос;
Зимовий комплект автоматичного підігріву і розморожування зовнішнього блоку.
Технічні характеристики Osaka STVP-09HH3:
Холодопродуктивність, кВт - 2.63;
Теплопродуктивність, кВт - 2.73;
Площа приміщення 30 кв.м.;
Споживана потужність при охолодженні, кВт - 0.7;
Споживана потужність при нагріванні, кВт - 0.7;
Діаметр трубопроводу, дюйм: на газ - 3/8, на рідину - 1/4;
Габаритні розміри (ШхВхГ):
Внутрішній блок: 792x292x201;
Зовнішній блок: 705x279x530;
Вага без упаковки внутрішній блок 8,5 кг /зовнішній блок 23 кг;
Клас енергоефективності A++ / A+++;
Діапазон роботи температур на обігрів від -30°С до +53°С на охолодження - згідно технічному регламенту моделі.
Компресор надійний інверторний Toshiba.
Гарантія 5 років від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2730 Вт |
| Потужність охолодження | 2630 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 12 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Вугільний фільтр, Катехіновий фільтр |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 24 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 700 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 700 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 292 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 792 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 279 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 705 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 530 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
- Ціна: 18 069 ₴
- Спосіб упаковки: Внутрішній блок, Зовнішній блок, пульт ДК, гарантійний талон

