Кондиціонер AEROSTAR 12A MC 40 м² до -25°C





Кондиціонер настінний AEROSTAR 12A MC (КТ79224788)
Зверніть увагу: перед купівлею обов’язково телефонуйте та уточнюйте наявність!
Основні функції роботи настінного кондиціонера:
- охолодження, обігрів, вентиляція та осушення повітря.
Особливості:
- корпус зовнішнього блоку та теплообмінник покриті антикорозійним складом, що захищає від впливу несприятливих атмосферних явищ і зовнішнього агресивного середовища.
- інверторний двигун забезпечує інтелектуальну роботу побутового кондиціонера та мінімізує витрати електроенергії.
- ULTRA HI DENSITY: вбудований фільтр високої очистки нового покоління.
- HI-NANO: включаэться автоматично з кондиціонером, найефективніша потужна плазмова іонізація повітря (генерація плазмових іонів), знищуює бактерії, віруси та алергени, усуває сторонні запахи в приміщенні, сприяє більш спокійному сну.
- Cold Plasma: плазмове прочищення повітря, яке вбиває віруси і запобігає поширенню інфкуційних захворювать.
Функції та можливості:
- Автоматичне коливання вертикальних жалюзі, регульований повітряний потік.
- 5 швидкостей та автоматичне керування внутрішнім вентилятором.
- Прихований LED - дисплей.
- Функція AUTOSWING для автоматичного коливання заслінок, режими «Сон» (4 положення), «Турбо».
- Озонозберігаючий холодоагент R32.
- 24-годинний таймер, автоперезапуск, самодіагностика з відображенням помилок.
- Нічний режим для комфортного сну, стильний дизайн внутрішнього блоку.
- Self-Cleaning: видалення мікробів та бактерій методом виморажування, очищення випарника до 99,9%.
- Smart Mode: забезпечує автоматичне увімкнення оптимального режиму побутового кондиціонера відповідно до кімнатної температури.
- Самоочищення, інтелектуальне розморожування, антихолодне повітря.
- Двосторонній дренаж.
- Просушування теплообмінника.
- 4D автоматичний повітряний потік з технологією розсіювання повітря.
- I Feel: визначення температури.
- Є можливість підключення плати Modbus.
- Wi-Fi-керування (дистанційне керування кондиціонером).
- “Чергове опалення” дозволяє підтримувати температуру на рівні
+8°С тепла і не дає промерзнути або охолонути приміщенню в холодний період при тимчасовій відсутності мешканців. - Підігрів піддону.
Технічні параметри:
- Холодопродуктивність: 3.5 кВт.
- Теплопродуктивність: 3.9 кВт.
- Споживана потужність при охолодженні: 0.93 кВт.
- Споживана потужність при обігріві: 0.93 кВт.
- Діаметр трубопроводів: для газу 3/8 дюйма, для рідини 1/4 дюйма.
- Супертихий рівень шуму: 19 дБ.
Розміри (Ш x В x Г):
- Внутрішній блок: 865 × 291 × 214 мм.
- Зовнішній блок: 810 × 585 × 280 мм.
- Вага (без упаковки): внутрішній блок – 9.5 кг, зовнішній блок – 29.5 кг.
Енергоефективність: клас А+++.
Температурний діапазон:
- Обігрів: від -25°C до +50°C.
- Охолодження: стандартний діапазон.
Надійний інверторний компресор Toshiba.
Гарантія: 5 років від виробника.
Якщо ви плануєте купити кондиціонер AEROSTAR 12A MCдля дому або офісу — рекомендуємо купити одразу 2 одиниці! У такому разі ви отримуєте вигіднішу ціну + безкоштовну доставку. Це найкраще та найвигідніше рішення для кількох кімнат або різних приміщень.
Навігація по каталогу кондиціонерів:
Кондиціонери | Настінні кондиціонери | Інверторні кондиціонери | Кондиціонери для квартири | Кондиціонери для будинку
Кондиціонери за площею приміщення:
Кондиціонери на 20 м2; | Кондиціонери на 30 м2; | Кондиціонери на 40 м2; | Кондиціонери на 60 м2; | Кондиціонери на 80 м2;
Популярні бренди кондиціонерів:
Кондиціонери Osaka | Кондиціонери Aerostar | Кондиціонери Sensei | Кондиціонери Gree
Супутні спліт-системи:
Спліт-система Osaka ST-07HH | Спліт-система Osaka ST-09HH | Спліт-система Osaka ST-12HH | Спліт-система інверторна Osaka STV-07HH5
Популярні пошукові запити:
кондиціонер 12 BTU | кондиціонер на 40 м² | інверторний кондиціонер | купити кондиціонер недорого
Якщо у вас залишилися питання щодо порівняння Aerostar та Osaka, вибору потужності або монтажу — телефонуйте:☎ +380 (96) 492-40-04 або пишіть у чат. З радістю допоможемо підібрати найкращий варіант під ваше приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aerostar |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 450 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3900 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 12 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Плазмовий фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 28.8 л/добу |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 930 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 930 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 291 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 865 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 214 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 585 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 810 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 280 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 29.5 кг |
- Ціна: 28 241 ₴
- Спосіб упаковки: Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт Дк, Документація.






